Referans

Referans Sistemi

Yatırımcılar için en doğru ve güncel bilgileri sağlamak için yatırım araçları üzerine uzmanlaşan malitablolar.com artık referans sistemi programıyla da karşınızda!

Siz de bu program sayesinde yatırımcı dostu platformumuzu daha fazla kişiye ulaştırabilir ve kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

Nasıl mı?

malitablolar.com ’a üye olduğunuzda size özel bir referans linki atanır.

Bu linki arkadaşlarınıza veya ailenize göndererek onların da üye olmasını sağlayabilirsiniz. Sitede yer alan analizler, tahminler ve öngörüler sayesinde kazancınızı arttırırken, referans sistemi programımız sayesinde de ödüller kazanırsınız.

Referans sistemi programımızda ödüller oldukça cazip. Sadece 10 arkadaşınızı Premium üye yaptığınızda üyeliğiniz ücretsiz hale gelirken, 10 dan fazla arkadaşınızı Premium üye yaptığınızda sırayla her 10 Premium üyeden 1 ini kazanabilirsiniz.

Ayrıca Premium üye olan arkadaşınız da referans numaranızla premium üyesi olduğundan ,30 gün aylık üyeliğin üzerine 15 gün daha kazanarak toplamda 45 gün almış olur.

Hem kazançlarınızı arttırın hem de arkadaşlarınızı bu yararlı platformdan haberdar edin. Referans sistemi programımızı kullanmak oldukça kolay ve hızlı. Üye olduktan sonra size özel referans linkinizi profilim sayfasından alın, arkadaşlarınıza gönderin ve onların Premium üyesi olmalarını bekleyin. Programımız, referanslarınızın hangi aşamada olduğunu da takip ediyor, böylece ödüllerinizi kaçırmazsınız.

malitablolar.com , yatırımcı dostu Temel Analiz Platformu olarak sürekli kendini geliştirmeye devam ediyor. Siz de referans sistemi programımız sayesinde daha fazla yatırımcıya ulaşabilir, yatırımlarınızı arttırırken ödüller kazanabilirsiniz. Hemen Premium üyesi olun ve referans linkinizi alın, kazanmaya ve kazandırmaya başlayın!